24,25.07 Dni otwarte-Praktyczna nauka najciekawszego rzemiosła

 

Zapraszamy na dni otwarte w dniach 24, 25 lipca 2017, na których rodzice i/lub potencjalni praktykanci mogą od środka zobaczyć zakład, stosowane metody, pracę z chemią i kosmetykami. Zapraszamy na kawę, przy której pracownicy i obecni praktykanci opowiedzą o zaletach i wyzwaniach w zawodzie fryzjer. Przedstawią też jak Trendy uczy młodych adeptów fryzjerstwa.

 

Zapraszamy osoby, które dotychczas nie miały żadnej styczności z zawodem lub odbywają praktyki w innym miejscu, a chciały by zobaczyć i porównać, jak pracuje się w sieci Trendy Hair Fashion.

Praca w Trendy Hair Fashion nie jest dla każdego. Po pierwsze jest to zawód, który wymaga ciężkiej fizycznej pracy. Po drugie klientela Trendy to ludzie, którzy wymagają najwyżej rzetelności, ale także swobody obycia i wysokiej kultury osobistej. Jako zespół pracujemy wspólnie. W grę wchodzą skomplikowane operacje kolorystyczne, a efekt "zawsze" musi być Trendy. Dlatego- po trzecie - szukamy ludzi, którzy chcą się szkolić i ciągle doskonalić swój warsztat. Przez lata przeszkoliliśmy wiele osób. Niektóre poszły na studia, niektóre są mamami, ale gros zdecydowało się na tą profesję lub wkrótce do niej wrócą. Jeśli mamy być ze sobą trzy lata, proszę oblicz koszty, czy chcesz ciężko pracować, aby w efekcie twoi klienci wypozycjonowali cię jako znakomitego stylistę/stę.

Nasi absolwenci pochodzili z Drogomyśla, Kiczyc, Ustronia, Chybia, Cieszyna i okolic. Codzienne dojazdy jednak rekompensuje rzeczowa atmosfera skupiona na detalach, technikach, farbach i trickach, które bardziej doświadczeni przekazują nowym.

Telefon w sprawie praktyk: +48 515 287 267 Ewelina